کنتور گاز G65


تکنو فولاد نماینده فروش کنتور گاز G65 با کیفیت عالی و قیمت استثنایی در ایران می باشد.

تکنو فولاد برای مصارف خانگی و صنعتی جهت کنترل فشارگاز و محافظت از کنتو رگاز در سایز های متفاوت و براساس مترمکعب خروجی گاز قابل انتخاب می باشد. تکنو فولاد اگر در جریان گاز تغییر ناگهانی اتفاق افتد، این دستگاه می تواند فشار آن را تا اندازه مشخصی کنترل کرده و جریان گاز را به اندازه متعادلی برساند.
یکی از اقلام تکنو فولاد تولید انواع تجهیزات مرتبط با صنعت گاز، رگولاتور است. تمامی تجهیزات و تأسیسات مطابق با استاندارد اروپایی و شرایط اقلیمی کشورمان تولید می گردد. رگولاتور گازی از رگولاتورهای صنعتی محسوب می شود و اغلب در ایستگاه های تقلیل فشار گاز مورد استفاده قرار می گیرد قابلیت تغییر دبی خروجی با در نظر گرفتن میزان فشار ورودی و خروجی است. رگولاتور گاز شهری با داشتن دقت مناسب و عملکرد خوب قابلیت مصرف گاز در فشارهای متفاوت را خواهد داشت.
این تکنو فولاد بهترین کیفیت از نظر استاندارد و کارایی برای مصارف اپارتمانی وصنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .
خروجی را به صورت خودکار کنترل می نماید تا در فشار تنظیم شده خاصی به صورت ثابت باقی بماند. تکنو فولاد در حالت نرمال باز بوده و با افزایش فشار خروجی به تدریج بسته می شودتکنو فولاد. جهت صحیح جریان بخار از داخل رگلاتور فشار بوسیله یک فلش بر روی بدنه آن نشان داده شده است. موقعیت پلاگ و فضای آزاد ما بین پلاگ و سیت مقدار جریان بخار خروجی را کنترل می کند. تکنو فولاد فشار کنترل شده خروجی از طریق منبع کندانس و خط کنترل به سمت دیافراگم انتقال داده شده و در موقعیت نیروی معکوس قرار می گیرد. این نیرو همانند نیروی وارده از سوی فنرها برای تنظیم موقعیت پلاگ ولی در جهت عکس مورد استفاده قرار می گیرد. میزان نیروی وارده از سوی فنرها توسط مهره تنظیم قابل تغییر می باشد.
یکی دیگر از محصولات عرضه شده تکنو فولاد رگلاتور گاز میباشد.
تکنو فولاد برای مصارف خانگی و صنعتی جهت کنترل فشارگاز و محافظت از کنتو رگاز در سایز های متفاوت
تکنو فولاد که ما در اختیار داریم از بهترین جنس رگلاتور بهترین قطعات گارانتی شده و بهترین کیفیت مصرف را در اختیار مشتری و عموم مردم قرار میدهیم
این تکنو فولاد شامل برندهایی از نوع خارجی و ایرانی میباشد

تکنو فولاد

تکنو فولاد گازسوزان

تکنو فولاد اروپایی

تکنو فولاد جیوانز

تکنو فولاد رومباخ

تکنو فولاد وارداتی

تکنو فولاد استاندارد

تکنو فولاد خانگی
-
-


در رگلاتورهای پایلوت دار-
تکنو فولاد تغییرات فشار خروجی با نیروی فنر در رگلاتور متری دیگر به نام پایلوت مقایسه شده و نتیجه آن به صورت فشار گاز در اپارتمان قرار میگیرد به دیافراگم رگلاتور اصلی اعمال می‌گردد
تکنو فولاد به عبارت دیگر تغییرات فشار خروجی تقویت شده و سپس باعث تغییر وضعیت شیر منع میگردد.

تکنو فولاد عبارت است از یک رگلاتور فنری که از فشار ورودی تغذیه شده و متناسب با میزان فشردگی فنر خود فشار خروجی را مهیا می‌سازد.این فشار به عنوان فشار فرمان روی رگلاتور اصلی اعمال می‌شود.

تکنو فولاد دستگاهی است که در صورت تغییر جریان ناگهانی گاز، می‌تواند فشار آن را در حد معینی کنترل کند و آن را به حد تعدیل برساند.
برای توضیحات بیشتر و توضیحات کامل در مورد
تکنو فولاد با دفتر فروش تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در تکنو فولاد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

کنتور گاز G65

نماینده کنتور گاز G65

نمایندگی کنتور گاز G65

تولید کننده کنتور گاز G65

فروش کنتور گاز G65

عامل فروش کنتور گاز G65

لیست قیمت کنتور گاز G65

خرید کنتور گاز G65


لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.