رگلاتور 100 متری گازسوزان

رگلاتور گاز شهری ارائه دهنده و تهیه کننده

قیمت رگلاتور گاز سوزان

می باشد.


رگلاتور گاز شهری برای مصارف خانگی و صنعتی جهت کنترل فشارگاز و محافظت از کنتو رگاز در سایز های متفاوت و براساس مترمکعب خروجی گاز قابل  انتخاب می باشد. رگلاتور گاز شهری اگر در جریان گاز تغییر ناگهانی اتفاق افتد، این دستگاه می تواند فشار آن را تا اندازه مشخصی کنترل کرده و جریان گاز را به اندازه متعادلی برساند.
یکی از اقلام رگلاتور گاز شهری  تولید انواع تجهیزات مرتبط با صنعت گاز، رگولاتور است. تمامی تجهیزات و تأسیسات مطابق با استاندارد اروپایی و شرایط اقلیمی کشورمان تولید می گردد. رگولاتور گازی از رگولاتورهای صنعتی محسوب می شود و اغلب در ایستگاه های تقلیل فشار گاز مورد استفاده قرار می گیرد  قابلیت تغییر دبی خروجی با در نظر گرفتن میزان فشار ورودی و خروجی است. رگولاتور گاز شهری با داشتن دقت مناسب و عملکرد خوب قابلیت مصرف گاز در فشارهای متفاوت را خواهد داشت.
این رگلاتور گاز شهری بهترین کیفیت از نظر استاندارد و کارایی برای مصارف اپارتمانی وصنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .
خروجی را به صورت خودکار کنترل می نماید تا در فشار تنظیم شده خاصی به صورت ثابت باقی بماند. رگلاتور گاز شهری در حالت نرمال باز بوده و با افزایش فشار خروجی به تدریج بسته می شودرگلاتور گاز شهری. جهت صحیح جریان بخار از داخل رگلاتور فشار بوسیله یک فلش بر روی بدنه آن نشان داده شده است. موقعیت پلاگ و فضای آزاد ما بین پلاگ و سیت مقدار جریان بخار خروجی را کنترل می کند. رگلاتور گاز شهری  فشار کنترل شده خروجی از طریق منبع کندانس و خط کنترل به سمت دیافراگم انتقال داده شده و در موقعیت نیروی معکوس قرار می گیرد. این نیرو همانند نیروی وارده از سوی فنرها برای تنظیم موقعیت پلاگ ولی در جهت عکس مورد استفاده قرار می گیرد. میزان نیروی وارده از سوی فنرها توسط مهره تنظیم قابل تغییر می باشد.

در رگلاتورهای پایلوت دار-

رگلاتور گاز شهری

  تغییرات فشار خروجی با نیروی فنر در رگلاتور متری دیگر به نام پایلوت مقایسه شده و نتیجه آن به صورت فشار گاز  در اپارتمان قرار میگیرد به دیافراگم رگلاتور اصلی اعمال می‌گردد

رگلاتور گاز شهری

  به عبارت دیگر تغییرات فشار خروجی تقویت شده و سپس باعث تغییر وضعیت شیر منع میگردد.

رگلاتور گاز شهری

عبارت است از یک رگلاتور فنری که از فشار ورودی تغذیه شده و متناسب با میزان فشردگی فنر خود فشار خروجی را مهیا می‌سازد.این فشار به عنوان فشار فرمان روی رگلاتور اصلی اعمال می‌شود.

رگلاتور گاز شهری

دستگاهی است که در صورت تغییر جریان ناگهانی گاز، می‌تواند فشار آن را در حد معینی کنترل کند و آن را به حد تعدیل برساند.
برای توضیحات بیشتر و توضیحات کامل در مورد

رگلاتور گاز شهری

با دفتر فروش تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

رگلاتور گاز شهری برای مصارف خانگی و صنعتی جهت کنترل فشارگاز و محافظت از کنتو رگاز در سایز های متفاوت
رگلاتور گاز شهری که ما در اختیار داریم از بهترین جنس رگلاتور بهترین قطعات گارانتی شده و بهترین کیفیت مصرف را در اختیار مشتری و عموم مردم قرار میدهیم
این رگلاتور گاز شهری شامل برندهایی از نوع خارجی و ایرانی میباشد

رگلاتور گاز شهری


رگلاتور گاز شهری گازسوزان


رگلاتور گاز شهری اروپایی


رگلاتور گاز شهری جیوانز


رگلاتور گاز شهری رومباخ


رگلاتور گاز شهری وارداتی


رگلاتور گاز شهری استاندارد


رگلاتور گاز شهری خانگی


33964111- 021
33995104- 021
09123370139
09122098924

از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در رگلاتور گاز شهری میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

رگلاتور گاز شهری


نماینده فروش رگلاتور گاز شهری


نمایندگی رگلاتور گاز شهری


تولید کننده رگلاتور گاز شهری


فروش رگلاتور گاز شهری

لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.